Inne nuty Takie Tam Ippon
 • Ippon - Dziękuje
 • Pisze Bo Inaczej Nie Umiem
  Pisze Bo Tak Wyrażam To Co Czuję
  Dla Ciebie Tylko Muzyka
 • Ippon - Piano (Nie Bój Się)
 • Nie bój się, przecież nie warto
  Przecież wiesz, że nie ma czego
  Wspominaj każdy dzień, każdy miesiąc, każdy rok
 • Ippon - Anioł
 • W niebie się porobiło, Bogowie bawią się nami, jak my Simami, tacy wielcy, a tacy sami, jak my, tacy mali w obliczu pragnień, słabości chorych ambicji swych, mają swoje sny do spełniania ich
  naszym kosztem dążą stale, ich świat z naszym wiążą szukając w tym zalet dla nich całe zastępy pilnują ich spraw, sprawiedliwości zanik praw wszelkich zasad.
  Ty mówisz Boże spraw, a tu coraz więcej fasad zamiast bram, zamach nie sam na sam walka przegrasz więzienie jak Alcatraz. On patrzył na to nieraz. Spuszczał głowę przed Bogami.
Ippon - Retrospekcja
Fajne? Polub To
Tekst piosenki 1.Przesłuchałeś już tą płyt?, podrzuć ją znajomym, rodzicom ,bratu ,starszej siostrze ,może właśnie ten dzień życie będzie dla nich prostsze choć na chwile, chyba się nie mylę mówiąc, że oni tacy jak my kiedy? byli. Tak samo się bawili, mieli własne pragnienia , sny jak ja i ty, dążyli do ich spełnienia. Dzisiaj normalna rzecz, pamięcią sięgają wstecz, lecz popełnionych błędów naprawi się nie da ,ale nikt im nie odbierze już tego co przeżyli, na wspomnieniach kurz, a przecież tak nie dawno byli tacy jak ty ,jak ja - młodzi zbuntowani do wytrzymałości granic ,dlatego kiedy patrzą na nas pewnie widzą siebie, daj? rady, przestrzegają byśmy mogli przebiec ten maraton zwycięsko w pogoni za wypłat? od własnego życia,siła przebicia zamieniona w stateczność. Też tak chciałbym przeżyć wieczność, ale za chwile, jeszcze nie teraz, na razie nie chce dbać swój bilet, wsiąść do pociągu jechać, patrzeć przez szybę na obrazy, słuchać ludzi którzy tą trasą pokonywali wiele razy.

Ref. To pożółkły kalendarz pełen dat i notatek, lista na życie planów i wydartych kartek. To szum zakurzonej płyty jak ostatnia lekcja, wspomnień garść - retrospekcja (retrospekcja)

2.Na przestrzeni paru dobrych lat powstawała ta płyta, ile było terminów lepiej nie pytać ile zgrzytów, ile pomysłów każdy z nas miał na nią .Dzisiaj leży przed Tobą niczym upadły Anioł...
Ale mądry bogatszy o tamte doświadczenia prosi byś go wysłuchał. gdy Ty chcesz zamienić w głaz, nadszedł w końcu czas by Anioł powstał, to jego riposta, lecz czy sprosta Twym wymaganiom nie wiem. Proszę tylko o jedno byś wysłuchał Go w potrzebie, byś wysłuchał Go w ciszy. Nikt nie zliczy zapisanych kartek, odrzuconych bitów, kartki podarte, z podkładów nie będzie już hitów. A tyle ich było w naszych głowach, entuzjazmu w rozmowach i dalekosiężnych planach, a to wszystko ramach braterskiej współpracy. Nawet nie wiesz jak wiele dla nas znaczy ten projekt. Dla nas to nie tylko płyta, ten krążek to jest coś znacznie więcej, niż tylko wyciągnięte ręce i uciśnięte dłonie. Je łatwo jest puścić, my mamy coś co nie utonie. Ta płyta to nasz most łączących dwa różne światy - dwa przeciwne brzegi jednej rzeki .

Ref. To pożółkły kalendarz pełen dat i notatek, lista na życie planów i wydartych kartek. To szum zakurzonej płyty jak ostatnia lekcja, wspomnień garść - retrospekcja (retrospekcja)

3. To, co słyszysz pod wokalem to też przekaz wiesz? To myśli ubrane w nuty przemawiają jak zza szyby gorzki deszcz do nas, to słowa które nie padły, słowa które mówią o nas, wyrazy które szepczą tak wiele o ich autorze, o poecie dzwięku który je spisał na klawiszach, narysował na strunach tak wyraźnie. Nie widzisz? Uruchom wyobraźnie wiele takich obrazów odeszło już w nie pamięć przez te kilka lat. Dwóch poetów - jedno dzieło ja i brat, teraz ty tego słuchasz nie wiedząc nawet ile potu, wyrzeczeń, hajsu i serca tu zostało uwięzione. Te wszystkie kawałki, które mam w głowie, lub w szufladzie dzisiaj w ofierze złożone. W imię postępu, w imię zmian, bo tych bardzo wiele przez ostatnie kilka lat przyjaciele, rodzina... Czasu szmat za nami. Nieco starsi, mądrzejsi, bogaci w doświadczenia z biegiem czasu zupełnie inne rzeczy zaczyna się doceniac. Widzę rozumiem potrafię wybrać spokój, rodzina, nauka, dziewczyna, muzyka, praca - to idee w które inwestować się opłaca.

Ref. To pożółkły kalendarz pełen dat i notatek, lista na życie planów i wydartych kartek. To szum zakurzonej płyty jak ostatnia lekcja, wspomnień garść - retrospekcja (retrospekcja) 3x

Kategoria: Polski hip hop
Hip Hop do góry ↑

Popularne Piosenki

Najnowsze

Losowo