Inne nuty Takie Tam Sobota
 • Kali, Sobota, Siwy Dym - Lajla Lajla
 • (Kali)
  Się na mokro sypie wódka, historia nie krótka
  Się najebałem, słabo kumam, ale chuj tam
 • Sobota - 10 Ani Żadnej Rzeczy Która Jego Jest
 • Dziesiąte. Ani żadnej rzeczy, która jego jest.
  1. Znieść w sobie zawiść, brat, pieprz tą zawiść. Dobrze wiesz sam, to może cię zabić, wpuścić w krew jad, kurewsko osłabić. A pewnych strat może nie dać się naprawić. Racz to zostawić, brat, pobrudzi ci łapy, wiesz? Nienawiść bo ktoś coś ma, to pomysł słaby też, sam słyszysz brzmi jak żart, i powoduje stres. Wprowadza w depresję gdzie wszystko traci sens. Zagalopowałeś się, to juz dawno nie zazdrość, to nie motywuje cię a raczej pcha na dno, wsysa cię w bagno hejterskiej rozkminy. Gdzie podziało się hasło, że swoje robimy, dla siebie, dla swoich, dbamy o swoje. Nie chcę twojego ziomek, mam własny projekt, nie pragnę, nie pożądam i nie stoję. Zazdroszczę tylko paru, tak to wygląda, tak to jest.
  Ref. Nie nie pożądaj żadnych rzeczy swoich ziomków ze swojego crew, bo chora zawiść cie nie zbawi i na pewno nic nie zmieni tu. Jeżeli masz Boga w sercu to uważaj jaki robisz ruch, Nawet gdy ujdzie ci na sucho to i tak będziesz się tłumaczył mu.
 • Hds, Sobota - Smak Zwycięstwa
 • (Hds)
  Smak zwyciestwa, chcieli skurwysyny zebym przestal oddychac
  kiedys przywiazany do kielicha, to psycha chora,
 • Sobota - 6 Nie Cudzołóż
 • VI Nie cudzołóż
  Chcesz mieć z tego zysk,
  chcesz mieć z tego korzyść,
  kiedy cudzołożysz,
 • Sobota - 2 Nie Będziesz Brał Imienia Pana Boga Swego Nadaremnie
 • Drugie. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego nadaremnie.
  Ref. Nadaremnie nie mów słów, to nie dobrze jest.
  Na ulicy to Twój ból, to dobrze sam wiesz.
  Na to tylko czeka wróg i w ogóle to grzech.
 • Sobota - 3 Pamietaj Abyś Dzień Święty Święcił
 • Trzecie. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.
  1. Zrób wszystko w tygodniu, zrób na zycher, solidnie dzień po dniu zbieraj ekipę. Pożegnaj się z syfem codziennych trosk, zapraszam na bibę ziom, zbieraj sos. Do grosza grosz, o żesz ty amen, do reszty zgłupiałeś. Bierz drugą zmianę, nie czas na przystanek, skończy się nad ranem. Sobotnie granie czeka Cię Panie. Nie czekaj na branie i ty kochanie skończ to ziewanie i dzwoń do koleżanek. Odfryzurowanie w mig, szpilki super, tak drogie panie legginsy na dupę. Mam tupet wszystkich tu zwoływać, bo mam tu grupę co ma rap aktywa. Nic nie ukrywam więc zbieraj się, dzień święty święcić do mnie na mszę.
  Ref. Tak właśnie czasem chcemy żyć. (E,e. ESSA) Tańczyć i wrzeszczeć, zdrowie pić. (E,e.. ESSA) Czy chcesz czy nie chcesz musisz przyjść. (E,e. ESSA). My tu w najlepsze gramy, pod stopami świat zmieniamy dziś.
 • Sobota - 8 Nie Mów Fałszywego Świadectwa Przeciw Bliźniemu Swemu
 • Ósme. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
  Ref. Homo Homini Lupus Est, Tak od wieków już tu jest na ziemi. Ci ,którzy oblali prawdy test, fałszywym świadectwem będą naznaczeni.
  1. Pomówił czy nie pomówił? Dawno byś się w tym pogubił. Ale tu nie jeden z drugim bardzo chętnie to omówi. Ciężko potem to ostudzić, tak jak bagno wciągać lubi. Na dno sprowadzi i zgubi, nie rzadko i kilku ludzi. Bo ktoś się nudził albo rano z kacem wstał, gdy się zbudził, na siemano, zatem swoją pewność miał. Zszargał opinie typowi, choć nie wiele niby zrobił, bo jak nazwać wykonane dwa zaledwie telefony. Chory pomysł kiedy tylko domysł masz, ziomuś sorry ale kiedy białko na to gówno dasz? Zważ na staż tego typa, z pod koparą wymówiła przypał. Tu do kwity żadna lipa, tej szmacie nie będą chipać. Jednak spytam i ty teraz weź sam powiedz, jak okaże się niewypał suniesz wtedy gorzej bowiem. Dojebali chłopu zdrowie, okazało się, że człowiek, sam od siebie tylko powiem, coraz mniej nas panowie.
 • Sobota - 1 Nie Będziesz Miał Bogów Cudzych Przede Mną
 • Zwrotka 1:
  Co bym nie robił i w co bym nie wchodził ziom
  sam Bóg kieruje me nogi, na pewno nie zboczę z drogi
 • Sobota - 9 Nie Pożądaj Żony Bliźniego Swego
 • Dziewiąte. Nie pożądaj żony bliźniego swego...
  1. Co to jest? Co to za syf człowiek? To nie test, jak chcesz z tym żyć, powiedz. na samą myśl, co to ma być, co masz w głowie, dramat na dżin, zajebiści ziomkowie. Wykaz panowie sprawa jest prosta, nie bzykaj, nie dotykaj, odbij, zostaw. Nie sprostasz? To najgorsza z postaw. Marna twa karma, morda żałosna. Zawistna pizda przyznaj sam, moralna zgnilizna, do cna man. Słabizna ziomkowi zdymać babę, trzeźwą, naćpaną czy nachlaną na amen. Słyszałem, suka nie da, pies nie weźmie, masz nieźle najebane , idź weź wytrzeźwiej. Zanim nie będziesz miał odkręcać czego, ty nie pożądaj szmuli ziomka swego.
  Ref. Lepiej nie patrz w tamtą stronę (nie, nie), i nie tykaj co nie twoje (nie, nie). Sam byś chciał mieć taki problem? (nie, nie), Nie dla ciebie ziomuś one (nie, nie).
 • Sobota - 11 Kochaj Bliźniego Swego Jak Siebie Samego
 • Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.
  Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.
  Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.
 • Sobota - 7 Nie Kradnij
 • 1. Mój panie zmiłuj się wiesz, że dobrze chce
  Ale czasem nie kontroluje się
  Szatan kusi mnie bym chodził po dnie
 • Sobota - 5 Nie Zabijaj
 • Piąte. Nie zabijaj.
  Gdy Bóg dał ci dar, bo wybrał cię, nie zabijaj w sobie go nigdy, o nie! Nawet gdy tracisz moc, wszystko idzie źle, nie zabijaj w sobie talentu, o nie! Kiedy los sprawdzić chce czy ci odebrać co twe, za wszelką cenę nie poddawaj się. Odrzuć zwątpienie co szepcze, by zniszczyć co najlepsze, osiągaj swe szczęście, twe niebo jest tam, jest tam.
  1. Kim jesteś by móc niszczyć boski dar, czy wiesz, że nie każdy ma taki fart. Tak szczerze nie każdy może dźwigać żar, kilku man, doprawdy obdarował Pan. Pielęgnuj ten stan, bo gdy go niszczysz sam, to przede wszystkim niszczysz siebie oraz boski plan. Proste wnioski mam, ty weź się ocknij też, zabić w sobie ten dar, to śmiertelny grzech. Trochę jakbyś sam zdechł, mentalnie upadł, przeglądasz w lustrze się, oglądasz trupa. Nici z twoich planów, zbyt daleko od raju, samobójcy tam nie trafiąja, znasz któregoś? Ja nie znam. W końcu czaisz o czym mówię, wciąż piszę i trenuję. Nawet jak nie idzie w sumie, jebać ciszę, dziś rapuję. Dostosujesz się jak ja, odnajdziesz prywatny raj. Nie, to żegnaj kolo do prywatnego piekła, papa.
 • Sobota - Intro
 • Chada, Sobota - Rap Zaufania
 • CHADA:
  Jestem tutaj od lat, weź posłuchaj mnie ziomuś
  Robię czystkę w tej grze, na wzór świętych z Bostonu
 • Kajman, Sobota, Głowa - W Jednej Chwili
 • [Poszwixxx]
  Dobro i zło nas na co dzień otacza
  jedno pod postacią Jezusa, drugie pod postacią Judasza
 • Chada, Sobota - To Koniec
 • 1. Chada
  Masz tu uliczny hardcore i wiesz co jjest 5
  Możesz nie wierzyć w życie, my nie wierzymy w śmierć
  Jak chcesz to leć ponad poziom chodnika
 • Bezczel, Ptp, Sobota - Rzeźnia
 • 1. Zawik
  Rozumiesz to że cały czas mam wiarę
  To nie dlatego że mówią o mnie że mam talent
 • Kobra, Sobota - Piją I Tańczą
 • [Refren]
  Piją i tańczą, piją, piją i tańczą.
  [Zwrotka 1: Kobra]
  Widzę ją z końca sali, jej tyłek mówi siema
 • Sobota - Do Góry Łeb
 • Łokieć masz już na przeproście, wyłamany bark,
  zegar nakazuje pośpiech, nie jeden by zmarł,
  krew napływa do oczu, skończył ci się fart
Sobota - 4 Czcij Ojca Swego I Matkę Swoją
Fajne? Polub To
Tekst piosenki Czwarte. Czcij ojca swego i matkę swoją.

1. Dzięki za start, dzięki kochani, to lepsze niż dzień, kiedy mam coś w bani. Dziś piszę piosenki, w tym jedna dla was, dziś zauważam jak ważna to sprawa. Mam swego szkraba, sam jestem ojcem, szkołę kończę wiązania końca z końcem. Mam dobre wzorce, dbam o rodzinę, pamiętam jak trudnym byłem synem. Każdą przyczynę waszych trosk, teraz mam rozkminę czy podzielę ten los. Patrzę na wprost, w horyzont zdarzeń, chyba już dość złych emocji w nadmiarze. Niech zauważę co było to było, dziś na poważnie jesteśmy rodziną. Mocniejsi siłą z każdą godziną, jak mówi Wini, światem rządzi miłość.

Ref. Czcij ojca swego, czcij matkę swoją. Niech wszyscy ci, co uczuć się nie boją, przyjdą tu dziś, bo muszą tu być. Zaśpiewać z nami ten refren. Ojca czcić i matkę czcić, jest za co dziękować, i uczą jak żyć. Na ludzi wyjść, z przeciwności kpić. I być człowiekiem.

2. Choć jeszcze noszę cię na rękach to wiem, że przetrwa ta piosenka. Będziesz jej mógł słuchać po latach i złapać o czym truje tata. Przysapać pewnie ci się zdarzy, sam sapałem jak byłem gówniarzem. Twój stary ma charakter po starym, nie ma lekko mały, pobite gary. Butelki się rozlały obaj jesteśmy w grze, jakoś to rozegramy, wierzę, bo czemu nie. Proste równanie mam i zastosuję je, rodziny nie wybieramy, dogadamy sie. To nie są mrzonki czcze, hehe, czcij ojca swego, jak ja ojca czczę. We wszystkie dni swoją matkę czcij, jak ja swoją i dzień, w którym przyszedłeś ty.

Ref. Czcij ojca swego, czcij matkę swoją. Niech wszyscy ci, co uczuć się nie boją, przyjdą tu dziś, bo muszą tu być. Zaśpiewać z nami ten refren. Ojca czcić i matkę czcić, jest za co dziękować, i uczą jak żyć. Na ludzi wyjść, z przeciwności kpić. I być człowiekiem.

3. Jedną rzecz wspomnę jeszcze dzieciak, ktoś nieprzytomnie zapomniał o dzieciach. Prawdopodobnie to o córach i synach, wciąż czeka niezłomnie na górze Synaj. Nic nie przeginam, więc nic się nie spinaj, zresztą w to wbijam, o mile omijam. O mama mia, weź się zawijaj, dzieci się chroni, nie zabija. Pobicie od kija, to mnie dobija, dziś sam mam syna, mówię wam, dbam o syna. I gdyby go skrzywdziła ręką czyjaś, zniszczę kurwiszcze, pozabijam. Boże utrzymaj dzieci z dala przed złymi, aniele stróżu o to ciebie prosimy. Bądź tak miły, chroń tych braci najmniejszych. Uzupełniam czwarte przykazanie niniejszym.

Ref. Czcij ojca swego, czcij matkę swoją. Niech wszyscy ci, co uczuć się nie boją, przyjdą tu dziś, bo muszą tu być. Zaśpiewać z nami ten refren. Ojca czcić i matkę czcić, jest za co dziękować, i uczą jak żyć. Na ludzi wyjść, z przeciwności kpić. I być człowiekiem.

Czcij syna swego, czcij córkę swoją. Niech wszyscy ci, co uczuć się nie boją, przyjdą tu dziś, bo muszą tu być. Zaśpiewać z nami ten refren. Syna czcić i córkę czcić, jest za co dziękować, jest dla kogo żyć. Na ludzi wyjść, z przeciwności kpić. I być człowiekiem.

Kategoria: Polski hip hop
Hip Hop do góry ↑

Popularne Piosenki

Najnowsze

Losowo